Hipokrates 2018

Dr Alina Bryłka Dziuyrawiec zdobyła I miejsce w powiecie oraz
II miejsce w województwie lubuskim w kategorii „Pediatra Roku”

 

 

Wszystkim moim pacjentom, małym i dużym, serdecznie dziękuję za nominację i oddanie na mnie głosów w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Hipokrates 2018”.

Dzięki Państwa zaangażowaniu zdobyłam I miejsce w powiecie oraz II miejsce                               w województwie lubuskim w kategorii „Pediatra Roku”

            Jest to bardzo miłe i motywuje mnie do dalszej pracy.

Alina Bryłka-Dziurawiec
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Informujemy, że od 1 lipca 2018 roku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Przytocznej czynny jest w godzinach:

Poniedziałek – 7.30-15.30

Wtorek – 7.30-15.30

Środa – 7.30-17.00

Czwartek- 7.30-15.30

Piątek – 7.30-14.00
„Europa dla obywateli” – spotkanie w Świebodzinie

Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli” zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 lipca 2018 r. w godzinach 9:00-13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świebodzinie przy ulicy Kolejowej 2.

Program „Europa dla obywateli” przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, sektora pozarządowego oraz innych organizacji społeczeństwa obywatelskiego nienastawionych na zysk, działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji. Program ma na celu wspieranie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, działań związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego i integracji europejskiej, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej. W ramach programu „Europa dla obywateli” można zrealizować projekt w obszarach Pamięć Europejska oraz Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na poniższej stronie internetowej:

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-25-lipca-2018-swiebodzin/

Informacje są również dostępne https://www.facebook.com/events/484467585315934/