T-TEENS ŚWIĘTOWAŁ URODZINY REMIXU

image_pdfimage_print

Dnia 1.02.2014 r. formacja taneczna T-Teens z Przytocznej gościnnie wystąpiła podczas koncertów organizowanych z okazji XI urodzin Studia Tańca Remix ze Skwierzyny

 

   Dnia 1.02.2014 r. formacja taneczna T-Teens z Przytocznej gościnnie wystąpiła podczas koncertów organizowanych z okazji XI urodzin Studia Tańca Remix ze Skwierzyny. Nasi mali tancerze mieli bardzo długą i emocjonującą sobotę. Wystąpili podczas dwóch koncertów w hali sportowej skwierzyńskiego gimnazjum, która na tą okoliczność zmieniła się w prawdziwą salę widowiskową. Pierwszy koncert poprzedzony długimi próbami i przygotowaniami, odbył się o godz. 15:00. Drugi zaś – koncert galowy dla zaproszonych gości – o godz. 18:00  zakończył się wspólnym finałem, gdzie na scenie spotkało się ponad trzystu tancerzy ze Skwierzyny, Międzyrzecza i Przytocznej. Później były życzenia, podziękowania, kwiaty i ogromny tort dla wszystkich!

   Impreza miała na celu promocję twórczych działań artystycznych dzieci i młodzieży, konfrontację dorobku artystycznego, popularyzację tańca i muzyki jako formy aktywnego wypoczynku oraz wymianę doświadczeń z innymi artystami. Uroczystość odbyła się pod patronatem Burmistrza Skwierzyny i Telewizji Polskiej.

   To taneczne wydarzenie, które było prawdziwą artystyczną ucztą, na długo pozostanie w naszej pamięci…

 


źródło: T-Teens