23 FINAŁ WOŚP – RELACJA

image_pdfimage_print

Mieszkańcy Naszej Gminy znów udowodnili, że są ludźmi o wielkich, co tam wielkich, ogromnych sercach!


Mieszkańcy Naszej Gminy znów udowodnili, że są ludźmi o wielkich,

co tam wielkich, ogromnych sercach!


Podczas 23 Finału Wielkiej Orkiestry

Świątecznej Pomocy zebraliśmy


14.763 zł.


BRAWO! BRAWO! BRAWO!!!Dziękuję z całego serca

Szef Sztabu

Dorota Dymnicka

 

   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała po raz 23. Również w Przytocznej tradycyjnie odbył się koncert oraz licytacje. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych.

   W niedzielę  o godz. 17.00 rozpoczął się trwający trzy godziny koncert. Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury wypełniona była po brzegi. W widowisku  udział  wzięli miejscowi artyści:  Zespoły taneczne Nowinka,T- Teens, dzieci z Gminnego Przedszkola Kasztanowa Kraina, wokaliści ze Szkoły Podstawowej, młodzież z Gimnazjum w Przytocznej , Stowarzyszenie Przyjazna Wieś oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Rokitna.

    W koncercie nie zabrakło prawdziwych gwiazd pierwszą z nich był Kuba Molęda – piosenkarz, aktor musicalowy oraz uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. A swoje umiejętności mistrzowskie zaprezentowała nam para taneczna Duo Rock Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło trzykrotni Mistrzowie Świata w Rock ‘n’Rollu akrobatycznym , finaliści programu Mam Talent, Uczestnicy Got to Dance- Tylko Taniec , Jaka to Melodia oraz Dzień Dobry TVN . Występy naszych gwiazd zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem widowni, która śpiewała razem z Kubą i zamierała na widok niesamowitych ewolucji akrobatycznym Ani i Jacka. Imprezę zakończyliśmy pięknym efektownym światełkiem do nieba.

 

Gminny Ośrodek Kultury
w Przytocznej 


foto: Piotr Jeske