8 ROCZNICA KLUBU SENIORA FENIKS

image_pdfimage_print

Seniorzy z Gminy Przytoczna uroczyście świętowali 8 rocznicę istnienia swojego klubu.

 

  Seniorzy z Gminy Przytoczna uroczyście świętowali 8 rocznicę istnienia swojego klubu.

   Aż dziw bierze, że to już tyle lat. Lata płyną, a my wciąż trwamy i aktywnie działamy. Udowadniamy, że jesień życia – tak jak wszystkie pory roku (życia) ma swoje uroki. Zwiedziliśmy prawie całą Polskę, bliżej poznaliśmy zakątki Ziemi Lubuskiej. Spotkaliśmy się z ciekawymi ludźmi, uczestniczyliśmy w imprezach kulturalnych. Sami rozwijamy swoje pasje i zainteresowania. Nie było by klubu bez ludzi, którzy wkładają serce w jego organizację. Naszą opoką jest szefowa Henia Żuk, której nigdy nie brakuje pomysłów, zapału, a także cierpliwości i taktu.

   Jej pracę wspomaga zarząd: A. Jasińska (nasza księgowa), H. Wrona, B. Jokiel, A. Tarnowska. Dobrym duchem jest wójt gminy Bartłomiej Kucharyk, który systematycznie spotyka się z nami, wspomaga jak może nasze działalność.

   10-go lutego piękny program z tej okazji zaprezentowały nam przedszkolaki przygotowane przez p. I. Estrich. Potem była część artystyczna w wykonaniu seniorów – wiersze, przepiękny monolog w wykonaniu H. Żuk oraz wspólne śpiewanie przy akompaniamencie p. Piotra Barskiego – Dyrektora GOK. Całość dopełnił poczęstunek: był tort od wójta, kawa, herbata. Wszyscy klubowicze (a jest nas obecnie 36 osób z 7 miejscowości) wznieśli toast za dalszą pomyślność klubu.

 Dziękujemy wszystkim klubowiczom za zaangażowanie, pomysły, przygotowanie imprez. Władzom gminy za pomoc i wsparcie, dyrektorowi GOK – Piotrowi Barskiemu za opiekę nad nami.

    Niech klub trwa i rozwija się!

 

A. Tarnowska

foto: P. Jeske