Album o historii Naszej Gminy, losach mieszkańców.

image_pdfimage_print

Drodzy Mieszkańcy,

Gmina Przytoczna rozpoczyna realizację kolejnego projektu polegającego na opracowaniu i wydaniu albumu, który będzie opowiadał o historii Naszej Gminy, losach mieszkańców, ich życiowych sytuacjach mających wpływ na przeszłość i teraźniejszość Naszej Małej Ojczyzny.

Prezentacja1

W związku z tym prosimy o przekazywanie, udostępnianie wszelkich informacji, materiałów, które wzbogacą to opracowanie takich, jak: zdjęcia, pamiętniki, dokumenty, plakaty, książki, pocztówki i inne drobiazgi (odznaki, wyróżnienia dyplomy, listy krewnych zza granicy).

Kilka lat temu wydaliśmy już podobny album, który wzbudził wielkie zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców Gminy, ale też daleko poza granicami Polski i wtedy właśnie okazało się, że w Waszych rodzinnych archiwach pozostało jeszcze wiele rzeczy, które mogą i powinny być wykorzystane w wydawnictwie. Liczymy na Waszą pomoc, a wszelkie przekazane rzeczy powrócą natychmiast do swoich właścicieli w nienaruszonym stanie.

Proszę  o kontakt z  Urzędem Gminy Przytoczna – Izabelą Szewczyk nr tel. 881935510 do  dnia 31.10.2017 r.

Wójt Gminy Przytoczna
/-/ Bartłomiej Kucharyk