BAWMY SIĘ, POMAGAJĄC!

Tegoroczny Gminny Dzień Dziecka był okazją nie tylko do zabawy, ale przede wszystkim, do pomocy dla Huberta

W niedzielę 03.06.2012 r. w Kasztanowej Krainie odbył się Gminny Dzień Dziecka i koncert charytatywny dla Huberta. Impreza miała na celu zebranie środków na pomoc dla trzyletniego chłopca, który urodził się z wadą serca. Hubert przeszedł już dwie operację, ale w wyniku drugiej nastąpiły poważne komplikacje, które doprowadziły do tego, że dziś potrzebuje bardzo kosztownej rehabilitacji oraz specjalistycznego wózka. Właśnie w tym celu zebrali się wczoraj ludzie dobrego serca, aby pomóc w realizacji najpilniejszych dla chłopca potrzeb.

Choć pogoda nie dopisała mieszkańcy naszej gminy i  wspaniali ludzie z innych miejscowości  stanęli na wysokości zadania. Pomimo krótkiego czasu na zorganizowanie koncertu charytatywnego dla Huberta udało się zebrać kwotę 17 227,06 zł. W pomoc dla chłopca włączyło się wiele osób, którym pragniemy serdecznie podziękować. To dzięki Wam udało się zebrać środki, które pomogą Hubertowi w pokonywaniu trudności życia codziennego.

Zgodnie z hasłem przewodnim imprezy „Bawmy się, pomagając” podczas festynu atrakcji nie brakowało, co zobaczyć możecie Państwo  w poniższej fotorelacji.

Autor zdjęć: Piotr Jeske