BELFER 2012

image_pdfimage_print


Nauczycielskie Oskary w Szkole Podstawowej w Przytocznej rozdane!

Kolorowe stroje, głośna muzyka, przy której nogi same rwały się do tańca i występy uczniów z powodzeniem wcielających się w role znanych i lubianych gwiazd polskiej i światowej estrady. W ten wyjątkowy sposób uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, 12 października, świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

           Hala sportowa przy Gimnazjum w Przytocznej zamieniła się na chwilę w profesjonalną salę, gdzie uczniowie mogli wręczyć kwiaty i dyplomy swoim nauczycielom. Nagrodzeni zostali ci, których wcześniej uczniowska kapituła wybrała drogą głosowania. W kategorii Debiut triumfy święciła p. Anna Materna; w kategorii Żartowniś bezkonkurencyjny był p. Andrzej Gnybek; w kategorii Zegarek wygrała p. Hanna Urbanek; Złote Gardło naszej szkoły to p. Mariola Kłysz. Ulubiony pracownik szkoły – nasz woźny, p. Przemysław Borkowski. Klasy I-III również miały swoje głosowanie. W kategorii Dobra Dusza wygrała p. ElżbietaKortyla.

          Pani Brygida Konieczna wręczyła również Nagrody Dyrektora Szkoły. W tym roku wyróżnionych zostało aż 13 pracowników.

          Galę Belfer 2012 zakończyły gromkie oklaski zgromadzonych widzów. Być może w przyszłym roku wszyscy spotkamy się ponownie na kolejnym rozdaniu nauczycielskich Oskarów – Belfer 2013.