BÓG SIĘ RODZI

image_pdfimage_print

W czwartkowy wieczór uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wierzbnie wprowadzili w bożonarodzeniowy  nastój miejscowych seniorów. 

 

   W czwartkowy wieczór uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wierzbnie wprowadzili w bożonarodzeniowy  nastój miejscowych seniorów. Podczas spotkania opłatkowego przedstawili jasełka przypominając, że w świątecznym zgiełku przygotowań, zakupów,  prezentów, najważniejsze jest rodzące się Dzieciątko, które przychodzi do każdego człowieka. 

   Uczniów ze szkolnego kółka teatralnego przygotowały panie Katarzyna Śmigiel i Bogumiła Kupczyk, a o dekorację zadbała pani Joanna Kwapisz – Barska.

   W piątek do Szkoły Podstawowej w Wierzbnie wszyscy przybyli w świątecznych nastrojach. Uczniowie z niecierpliwością czekali na przygotowane dla nich niespodzianki. Jak co roku najpierw  obejrzeli jasełka zaprezentowane  przez uczniów ze szkolnego kółka teatralnego, potem pogratulowali kolegom wyróżnionym w świątecznych konkursach i pełni niepokoju czekali na przybycie Gwiazdora, który oczywiście nie zawiódł i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Pozostało jeszcze podzielić się opłatkiem i życzyć sobie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

źródło: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie