DIE MEGA 90ER LIVE – HAMBUR

image_pdfimage_print

W dniu 24.011.2017r. Tancerki Zespołu Nowinka/New Dance  wzięły udział w koncercie największych światowych gwiazd muzyki dance lat 90

To dopiero była muzyczno – taneczna petarda! Nasze tancerki miały zaszczyt zrobić oprawę taneczną dla Fun Factory, Snap , Rednex, Captain Jack , Easy 17 , Dr. Alban, E-Rotic 🙂 To niesamowite że mogłyśmy być częścią tak ogromnego widowiska, zatańczyć z mega gwiazdami dla 10 tysięcznej publiczności. Nasze tancerki towarzyszyły artystą na scenie  w   5 godzinnym widowisku. Przygotowania do koncertu były bardzo intensywne a samo show dało nam wiele wrażeń i niezapomnianych chwil.  Tancerki wspólnie z choreografem Manuelą Mamys przygotowały 14 choreografii i  zatańczyły do najbardziej znanych utworów lat 90 takich jak: Fun Factory – Do Wah Didy /Celabration ,  Rednex – Cotton Eye Joe/ Spirit Of The Hawk , Snap – I ve Got The Power/ Rhythm is a dancer   , Captian Jack  Intro  2016 / Soldier Soldier  , Dr. Alban – Sing Hallelujah/ It_s my life , East 17 – It_s Alright/ House of love , E-Rotic – Max Dont Have Sex With Your Ex  / Willy Use A Billy Boy.  Nawet w najśmielszych marzeniach nie myśleliśmy, że weźmiemy udział tak potężnym wydarzeniu.  

Same tancerki mówią, że był to wyjątkowy występ i niesamowite przeżycie. Na scenie towarzyszył nam stres, jednak zdecydowanie to radość wzięła górę. Wszystkie miałyśmy okazję świetnie się bawić, pokazać z jak najlepszej strony i dać z siebie 100%. Z pewnością będziemy wspominały ten dzień z uśmiechem na twarzy do końca życia. Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć.