Dni Przytocznej 2018 z Europarkiem Krasnal

image_pdfimage_print

Europark Krasnal podczas Dni Przytocznej i Święta Pomidora

od 24 do 26 sierpnia 2018 (piątek, sobota i niedziela)

na osiedlu bloków przy ulicy Głównej.

Wielkie otwarcie lunaparku: piątek – godzina 16:00 !

 

 

Ponad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal ponownie w Przytocznej!

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Szalona Żaba ,,Crazy Frog”, kolejka górska Dragon to tylko niektóre z wielu atrakcji! Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel
do wyboru,a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe.

Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty. Nowością w Przytocznej będzie zupełnie nowe urządzenie – Autodrom a’la Formuła 1!

Europark Krasnal – wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia. Polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat.

Krasnal Europark to wesołe miasteczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich.
Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!

Krasnal w internecie:

Strona internetowa: http://www.krasnaleuropark.pl

Facebook/Twitter/Instaram/YouTube: Krasnal Europark

Oficjalny spot sezonu 2018: https://www.youtube.com/watch?v=HWoh_6kVVUE

 

Do pomidorowego zakręcenia w Przytocznej !

Krasnal Europark