DZIEŃ DZIECKA

image_pdfimage_print

Piękna, słoneczna pogoda i ogrom atrakcji – to wszystko czekało na uczestników Gminnego Dnia Dziecka, który w niedzielę 31 maja odbył się w Przedszkolu „Kasztanowa Kraina„

Imprezę rozpoczęły występy artystyczne gdzie na scenie podziwiać mogliśmy zespół taneczny „Nowinka” ,  „ T-teens”, uczestników  XXX Festiwalu Piosenki oraz Przedszkolaki.

Na dzieci czekały wesołe gry i zabawy oraz bajeczne malowanie twarzy a gratką dla miłośników sportu był konkursy sprawnościowe. Dla wszystkich przewidziano moc zabawy! Uzupełnieniem bogatego programu Gminnego Dnia Dziecka był park rozrywki. Ogromną popularnością wśród maluchów cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia. Na miłośników mocniejszych wrażeń czekało eurobungee a nową atrakcją dla gości w każdym wieku była fotobudka, gdzie można było sobie zrobić super zdjęcie.

Wszyscy chętni mogli skorzystać z przejażdżki Melexami  z Sanktuarium  M.B Rokitniańskiej gdzie kierowcą był sam Pan wójt Bartłomiej Kucharyk.  Jak co roku podziwiać mogliśmy również pokazy wozów strażackich  OSP   Przytoczna. Ponadto wielkim zainteresowaniem cieszyło się stoisko z pysznymi ciastami przygotowanymi przez Panie ze Stowarzyszenia w Rokitnie. Można było również posilić się kiełbaską z grilla.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim osobom, instytucjom i sponsorom, którzy włączyli się w organizację Gminnego Dnia Dziecka.