DZIEŃ KOBIET 2015 R.

image_pdfimage_print

Z okazji Święta Kobiet, 8-go marca sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Przytocznej wypełniła się po brzegi Mieszkankami gminy Przytoczna.

   

   8-go marca Dom Kultury w Przytocznej wypełnił się po brzegi mieszkankami gminy Przytoczna. Wszystko to za sprawą organizowanego w tym dniu przez Wójta Gminy Przytoczna Pana Bartłomieja Kucharyka koncertu z okazji Dnia Kobiet.  Koncert rozpoczął się występem głównej gwiazdy wieczoru, którą był zespół An Dreo & Karina. Pięknie śpiewający duet zaprezentował się wykonując największe włoskie przeboje. W ich repertuarze znalazły się m.in. takie hit jak: „Volare”, „Felicita”, „Sempre, Sempre”, „Questa Notte”. Zespół rozgrzał całą publiczność, która wspólnie z nimi śpiewała i świetnie się bawiła.

   Następnie na scenie pojawili się członkowie ze Stowarzyszenia Przyjazna Wieś, którzy zatańczyli Kankana oraz Zorbę. Na deskach Gminnego Ośrodka Kultury zaprezentowali się również gimnazjaliści działający pod przewodnictwem Pani Elżbiety Piątyszek przy Grupie Teatralnej GOK. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania z wójtem gminy, który złożył wszystkim mieszkankom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył każdej kobiecie pięknego tulipana.

   Miła atmosfera, jaka panowała podczas koncertu, pozwoliła mieszkankom gminy na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. 

Wójt Gminy

/-/ Bartłomiej Kucharyk