DZIEŃ KOBIET W ROKITNIE

Tradycyjnie, jak co roku, Panie z rokitniańskiego Stowarzyszenia  zorganizowały uroczyste spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet

 

   Tradycyjnie, jak co roku, Panie z rokitniańskiego Stowarzyszenia  zorganizowały uroczyste spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W ubiegły piątek – 28 lutego blisko 60 Pań, w różnym wieku, miało możliwość, by ostatnie chwile karnawału spędzić w przemiłym towarzystwie.

   Swoją obecnością zaszczycili nas Goście – Panowie: Wójt Gminy Przytoczna – Pan Bartłomiej Kucharyk, sołtys Rokitna – Pan Zbigniew Piekarski oraz Gość niespodzianka – Pan Adam Dziurawiec, którzy to obdarowali Panie  pięknymi życzeniami i symbolicznymi kwiatkami. Wśród zaproszonych Gości znalazły się także Panie: Zastępca Wójta Gminy Przytoczna – Pani Agnieszka Śnieg, Dyrektor GBS w Przytocznej – Pani Edyta Drogosz, Inspektor ODR w Międzyrzeczu – Pani Jolanta Nonn oraz nasze drogie Koleżanki ze Stowarzyszenia ,,Przyjazna Wieś”
z Chełmska i Twierdzielewa, na czele z Panią Prezes Elżbietą Bożyk.

   Tego wieczoru nie mogło oczywiście zabraknąć smacznych potraw, które były dziełem Pań ze Stowarzyszenia. O oprawę muzyczną  i dobrą zabawę skrzętnie zadbał prowadzący imprezę – Pan Bartłomiej Orzeł. Zabawne konkurencje, gry i zabawy wymagały od uczestniczek zarówno sprawności  fizycznej jak i intelektualnej m.in. liczyły pieniążki na czas, ujawniały talent taneczny w ,,Tańcu z gwiazdami”, z prawdziwym poświęceniem zdobywały fanty do kolejnej konkurencji. Niepowtarzalnym akcentem artystycznym okazał się brawurowy występ jednej z Pań, która  ucharakteryzowana na króla popu – Michaela Jacksona, odtańczyła hit ,,Billie Jean”. Wspaniała atmosfera, salwy śmiechu i roześmiane buzie wszystkich Pań świadczyły o tym, że bawiły się znakomicie.

   Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia tej wspaniałej imprezy bardzo, bardzo, bardzo dziękuję.


Danuta Szczyszyk