DZIEŃ RODZINY

image_pdfimage_print

15 czerwca wydarzył się niezwykły dzień – Dzień Rodziny. Dla każdego człowieka rodzina jest czymś wyjątkowym, najważniejszym, możemy na niej polegać. To ona daje nam siłę do walki z przeciwnościami losu, wspiera i kocha bezwarunkowo. Dlatego uczniowie klas młodszych przygotowali dla swoich bliskich wyjątkowy koncert.

Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, chociaż plany były inne, kapryśna pogoda spłatała nam figla. Jednak to nie popsuło naszych doskonałych humorów. Dzieci przygotowały niezapomniane występy, które na długo pozostaną w pamięci każdego z zaproszonych gości. Podziękowania swoim rodzinom składały dzieci w postaci piosenek, wierszy oraz tańców. Zwłaszcza choreografia zaprezentowana przez klasę IIIa sprawiła, że łezka w oku nam się pojawiła. Taniec belgijski poderwał do tańca wielu z nas, a wspólnie zaśpiewana piosenka pt. Wakacje dała nam wiele radości, którą było widać gołym okiem.
Każda klasa zaprezentowała się wspaniale i udowodniła, że bardzo kocha swoją rodzinę oraz jej dziękuje za okazaną miłość.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie, to bardzo ważne, aby celebrować tak doniosłe chwile, które przekazywane były poprzez scenę w kierunku ukochanych rodzin. Dziękuję bardzo paniom edukacji wczesnoszkolnej za zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu cudownych występów.

Dziękujemy także zaproszonym gościom za uświetnienie naszej imprezy.

Były to już ostatnie występy z okazji Dnia Rodziny pod szyldem Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Przytoczonej.

Do zobaczenia za rok w nowej szkole!