Dzień Wiosny u Kusego

image_pdfimage_print

Od początku istnienia naszej szkoły, zgodnie z tradycją, uroczyście świętujemy nadejście wiosny. W radosnych nastrojach uczniowie bawili się wspólnie z nauczycielami. Ubrani na żółto-zielono , w barwnym korowodzie ,ruszyliśmy ulicami Przytocznej 

Od początku istnienia naszej szkoły, zgodnie z tradycją, uroczyście świętujemy nadejście wiosny. W radosnych nastrojach uczniowie bawili się wspólnie z nauczycielami. Ubrani na                       żółto-zielono , w barwnym korowodzie ,ruszyliśmy ulicami Przytocznej  . Wiersze, okrzyki i piosenki o tematyce wiosennej w  wykonaniu naszych uczniów przyciągały uwagę mieszkańców. Potem na boisku szkolnym zebraliśmy się wokół ogniska, aby powitać wiosnę i spalić MARZANNY. 

Następnie odbyły się „Wiosenne potyczki”. Konkurowały ze sobą dwie drużyny: zespół NAUCZYCIELI i zespół UCZNIÓW – reprezentantów klas I-VI.  Po zaciętej walce odrobinę lepsi okazali się uczniowie. Jednak w tym wyjątkowym dniu  wszyscy byli zwycięzcami i  każdemu dopisywał humor.