ELIMINACJE GMINNEGO LUBUSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

image_pdfimage_print

10 marca na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Przytocznej odbyły się eliminacje gminne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

 

    10 marca na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Przytocznej odbyły się eliminacje gminne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy recytowali wiersze polskich poetów oraz fr. prozy.

  Gościem specjalnym, a jednocześnie przewodniczącą jury była Karolina Miłkowska – Prorok – aktorka Teatru im. Juliusza Osterwy Gorzowie Wlkp. Pani Karolina udzielała  cennych aktorskich wskazówek naszym młodym wykonawcom i sama zaprezentowała swój talent w wierszu ,, O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

    Jury w składzie: Karolina Miłkowska – Prorok, Elżbieta Winiarska i Henryka Żuk postanowiło przyznać tytuł laureata i jednocześnie nominację na prezentacje powiatowe LKR do Międzyrzecza: Tytusowi Macińskiemu (Szkoła Podstawowa w Przytocznej), Dominikowi Matusiewiczowi (Szkoła Podstawowa w Przytocznej), Wiktorii Gidlewicz (Szkoła Podstawowa w Przytocznej), Julii Kogut  (Szkoła Podstawowa w Przytocznej), Sandrze  Szaracie  (Szkoła Podstawowa w Wierzbnie), Zuzannie Tymie (Szkoła Podstawowa w Wierzbnie), oraz Sandrze Ren, Dominice Telmie i Denisowi Okrasce (Gimnazjum w Przytocznej).

   Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.


                                                                                                                             GOK Przytoczna