EUROPA DLA OBYWATELI

image_pdfimage_print

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów i innych organizacji oraz instytucji, działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej, na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 23 czerwca 2015 w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom NGO i samorządów, aktywistom, społecznikom i osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE „Europa dla obywateli”.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne mogą być finansowane w ramach programu, postaramy się także przedstawić sposoby pozyskania partnerów do projektów współpracy europejskiej. „Europa dla obywateli” to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja pod adresem wskazanym w formularzu (w załączeniu i na stronie www.europadlaobywateli.pl).

Data wydarzenia: 23 czerwca 2015

Miejsce: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, ul. Sikorskiego 3-4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Organizator: Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli”, Aleje Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa

Tel.: 22 111 00 14

E-mail: edo@iam.pl, mswietlik@iam.pl

www: http://www.europadlaobywateli.pl

Załączniki:

1. Program spotkania

2. Formularz zgłoszeniowy (wypełniony proszę wysłać mailem na adres mswietlik@iam.pl)

[wpdm_package id=24147 template=”link-template-default.php”]

[wpdm_package id=24149 template=”link-template-default.php”]