FESTYN RODZINNY W ROKITNIE

image_pdfimage_print

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała uczestnikom festynu rodzinnego, który odbył się 8 czerwca w Rokitnie. 

 

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała uczestnikom festynu rodzinnego, który odbył się 8 czerwca w Rokitnie. Wspólna zabawa, gry zespołowe i wiele konkurencji sportowo-sprawnościowych sprawiło ogromną radość dzieciom i ich rodzicom. Slalom z jajkiem, taniec na gazecie, bieg sztafetowy, tor przeszkód, pomalowane buźki, przejażdżka wozem strażackim, to tylko niektóre z atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla najmłodszych pociech. Po blisko trzech godzinach, zmęczone, ale szczęśliwe dzieci, posilone grillowaną kiełbaską, z garściami pełnymi łakoci udały się do domów. Natomiast dorosła część mieszkańców Rokitna bawiła się przy suto zastawionych stołach i dźwiękach muzyki do późnych godzin nocnych, delektując się specjałami kuchni przygotowanymi przez Panie z rokitniańskiego Stowarzyszenia.

Środki finansowe, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tego festynu  pochodziły z Funduszu Sołeckiego oraz wsparcia sponsorów, którym bardzo dziękujemy:

-Panów Janusza i Andrzeja Wojciechowskich,

-Klubu Radnych PSL,

-Sklepu Spożywczego Pani Anny Mikołajczak.

Organizatorzy dziękują także Dyrekcji Gimnazjum z Oddz. Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Przytocznej za użyczenie sprzętu sportowego.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich, 

Rada Sołecka i Sołtys Rokitna