GMINA ZNÓW SPRZĄTAŁA NASZE „ŚMIECI”

image_pdfimage_print

Zużyte tapczany, lodówki i pralki – trafiły tam gdzie ich miejsce. Wystarczy tylko zadzwonić do Urzędu Gminy a wszystkie zostaną odebrane NIEODPŁATNIE!!!

  Rozpoczęła się kolejna akcja NIEODPŁATNEJ zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zorganizowana przez pracowników Urzędu Gminy w Przytocznej. Dzięki wieloletniej współpracy gminy z Firmą AQUALIFT z Międzychodu, prace znów przebiegły sprawnie a pracownicy firmy dotarli do wszystkich wcześniej zgłoszonych posesji, skąd zabrali niepotrzebny mieszkańcom sprzęt RTV, AGD, tapczany, pralki, lodówki itp. Patrząc na dzisiejszą akcję, aż trudno uwierzyć, że nadal w naszych lasach, spotkać można, wszystkie te elementy naszego codziennego życia (żeby nie nazwać ich po prostu: śmieci).

I dlatego pisać będziemy o tym bez końca:

  1. Akcja NIEODPŁATNIE prowadzona jest od kilku lat.
  2. Tego rodzaju zadania wykonywane są dwa razy w roku: wiosną i jesienią.
  3. Wystarczy zadzwonić do Urzędu Gminy w Przytocznej pod nr tel. 95 7494312 bądź bezpośrednio AQUALIFT  /95/748 20 41 wew.36 i podać numer posesji.
  4. Pracownicy dotrą pod każdy wcześniej wskazany adres i jeśli trzeba zniosą zużyte meble ze strychu bądź wyniosą z piwnicy.
  5. W miejscowości Przytoczna, przy ulicy Dworcowej 8, znajduje się Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, do którego mieszkańcy Gminy Przytoczna mogą bezpłatnie (w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi) oddać następujące odpady komunalne: KLIKNIJ TUTAJ

DZISIEJSZA ZBIÓRKA MIAŁA MIEJSCE W PRZYTOCZNEJ.

W KOLEJNYCH MIEJSCOWOŚCIACH NASZEJ GMINY ODBĘDZIE SIĘ KLIKNIJ TUTAJ

DZIĘKUJEMY wszystkim tym Mieszkańcom naszej gminy, którzy korzystają z tego jakże łatwego, sprawnego, najtańszego i najbardziej ekologicznego sposobu pozbywania się zużytego sprzętu. Na załączonych fotografiach widać, że to takie proste.