Grand Prix oraz Nagroda Specjalna dla Nowinki

image_pdfimage_print

W dniu 04 czerwca br. Zespół Taneczny „NOWINKA” brał udział w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca odbywającym się w Babimoście. Najmłodsi i najstarsi tancerze zaprezentowali na nim 8 choreografii

Sukces goni sukces!

Grand Prix oraz Nagroda Specjalna dla Nowinki

W dniu 04 czerwca br. Zespół Taneczny „NOWINKA” brał udział w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca odbywającym się w Babimoście. Najmłodsi i najstarsi tancerze zaprezentowali na nim 8 choreografii.

Festiwal rozpoczął się o godz. 10:00 i był podzielony na trzy bloki taneczne. Zwarci           i gotowi, najmłodsi i ich starsi koledzy i koleżanki z Zespołu zaprezentowali się w 8 choreografiach przygotowanych przez Kierownika Artystycznego Zespołu- Manuelę Mamys. Nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców spośród wszystkich prezentacji tanecznych biorących udział w Festiwalu.

Radość tancerzy była ogromna, gdyż wszystkie 8 zaprezentowanych choreografii zostało docenione przez jury i bardzo wysoko nagrodzone. „NOWINKA” zdobyła aż 4 pierwsze miejsca, 3 drugie miejsca oraz 1 trzecie miejsce. Na koniec festiwalu przyznane zostały nagrody specjalne oraz Garnd Prix. Radość była ogromna kiedy dowiedzieliśmy się iż do naszego zespołu trafia nagroda specjalna za choreografie Tańcz, przytulaj, śpiewaj… oraz najważniejsza nagroda festiwalu Grand Prix za całokształt prezentacji.