Heyoo Captain Jack – Nowinka

image_pdfimage_print

W dniu 24.06.2017r. Tancerki Zespołu Nowinka wzięły udział w koncercie Captain Jack, towarzysząc artyście na scenie przez ponad godzinę.

Przygotowania do koncertu były bardzo intensywne a samo show dało nam wiele wrażeń.  Zatańczyliśmy do najbardziej znanych utworów zespołu takich jak: Captain Jack, Solidier Solidier, Drill Instructor czy Iko Iko.  Captain Jack to niemiecki zespół eurodance powstały w Niemczech w 1995 roku. Muzyka oraz postać Captain Jacka stylizowana jest na wzór treningu wojskowego. Kostium zawsze składa się z munduru wojskowego, z czerwonym nakryciem głowy jaki noszą amerykańscy Marines. Artysta wybrał ten styl, ze względu na służbę w Armii Stanów Zjednoczonych. Gdy jego armia zakończyła stacjonowanie w Niemczech,  postanowił zostać i rozpoczął  karierę.  Grupa zdobyła 19 złotych i platynowych płyt w Europie.

Same tancerki mówią, że był to wyjątkowy występ i niesamowite przeżycie. Na scenie towarzyszył nam stres, jednak zdecydowanie to radość wzięła górę. Wszystkie miałyśmy okazję świetnie się bawić, pokazać z jak najlepszej strony i dać z siebie 100%. Z pewnością będziemy wspominały ten koncert z uśmiechem na twarzy.

Relacja z koncertu: