I GMINNA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLNA

image_pdfimage_print

Przedszkolaki z Kasztanowej Krainy i Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Wierzbnie rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. 

 

W tym roku Dzień Pluszowego Misia zorganizowany został pod hasłem „Zdrojek i Misio ćwiczą razem z Przedszkolakami”.  Kubuś Puchatek zachęcał wszystkich do uprawiania sportu, a Zdrojek przekonywał nas, że woda to wspaniały orzeźwiający napój.

Przedszkolaki z Kasztanowej Krainy i Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Wierzbnie rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. Były to: bieg z przeszkodami, rzut do celu, skoki przez kałuże, przejście przez tunel, toczenie piłki oraz bieg z sztafetą. Okazało się, że wszystkie kolorowe drużyny były nie do pokonania. Kubuś Puchatek i Zdrojek mogli, więc nauczyć się od dzieci: sprytu, wytrwałości i współzawodnictwa.

Po zmaganiach sportowych Rada Rodziców zadbała o zaspokojenie pragnienia butelką wody. Drużyny otrzymały na zakończenie dyplomy i słodycze.

Dziękujemy  Wolontariuszom z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Przytocznej za pomoc w przygotowanie sprzętu sportowego oraz Rodzicom za doping.