JAK ANIOŁY SZKOŁY CZUWAJĄ NAD PACZKĄ

image_pdfimage_print

Szlachetność i wsparcie to wartości już na stałe wpisane w mury naszej szkoły, dlatego bezinteresowna pomoc potrzebującym w okresie świat jest dla nas jak najbardziej naturalna.
Pragniemy, by był to radosny czas dla mieszkańców naszej gminy, dlatego z wielkim zapałem włączamy się w akcję Świąteczna Paczka. Wszystkie klasy i nauczyciele przygotowali „ prezenty”, które 14 grudnia 2015r. zostały przekazane pani Agnieszce Sędze – Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przytocznej: Świąteczne Paczki trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy i na pewno sprawią wiele radości. Gimnazjaliści- szykując niespodzianki -nie zapomnieli również o ciepłych życzeniach.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za trud i wysiłek włożony w przygotowanie darów.
Nasz patron – Jan Paweł II zobowiązuje nas do dalszych działań, więc pamiętajmy:

  „ Możesz być aniołem. Możesz radością!
Drugiego człowieka otocz miłością!”

 

                                                                                         Koordynator koła wolontariatu Agata Raciborska-Borowiec