JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

image_pdfimage_print

Święta coraz bliżej, w szkole w Wierzbnie od dziś jest klimat iście świąteczny, a stało się tak za sprawą przedstawienia jasełkowego zaprezentowanego przez dzieci z grupy „Pszczółek”.

 

   Święta coraz bliżej, w szkole w Wierzbnie od dziś jest klimat iście świąteczny, a stało się tak za sprawą przedstawienia jasełkowego zaprezentowanego przez dzieci z grupy „Pszczółek”. Już od listopada trwały przygotowania do występów, dzieci pięknie nauczyły się swoich ról i dzięki strojom przygotowanym przez rodziców oraz pięknej świątecznej scenerii można było przenieść się do czasów Jezusa Chrystusa. Każdy przedszkolak zna już wiele kolęd i pastorałek, a historia narodzin Zbawiciela nie jest już nikomu obca.

   Od samego rana dzieci nie mogły doczekać się momentu kiedy założą strój i zaprezentują się przed ważną dla nich publicznością, a mianowicie przed rodzicami, dziadkami oraz kolegami i koleżankami z młodszej grupy.

   Uważam, że wszyscy mali aktorzy stanęli na wysokości zadania i występ został oceniony przez publiczność gromkimi brawami.

Szkoła Podstawowa
im. Marii Konopnickiej
w Wierzbnie