„KAŻDY Z NAS WIELE POTRAFI”

image_pdfimage_print

Po raz kolejny niepełnosprawni artyści amatorzy będą mogli spotkać się na warsztatach artystycznych organizowanych przez Dom Pomocy Społecznej w Rokitnie 38 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Lśnienie” z Rokitna. 

 

   Po raz kolejny niepełnosprawni artyści amatorzy będą mogli spotkać się na warsztatach artystycznych organizowanych przez Dom Pomocy Społecznej w Rokitnie 38 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Lśnienie” z Rokitna.Tegoroczne spotkanie nosi nazwę „Każdy z nas wiele potrafi” i zostało dofinansowane przez Zarząd Województwa Lubuskiego. Wezmą w nim udział mieszkańcy czterech powiatów naszego województwa: strzelecko-drezdeneckiego, świebodzińskiego, żarskiego i międzyrzeckiego.

„Takie spotkania niosą ze sobą wiele niezapomnianych wspomnień. Wśród osób niepełnosprawnych każde podniesienie poziomu warsztatu artystycznego niesie ze sobą większą możliwość wyrażenia samego siebie. Nie mniej ważne są również relacje jakie zachodzą między uczestnikami i nowe przyjaźnie zawierane na wiele lat” – mówi dyrektor DPS Rokitno 38 Pani Magdalena Mleczak.

Impreza odbędzie się pod koniec września w Karpaczu. Na pewno podzielimy się relacją z przedsięwzięcia.

Bartłomiej Orzeł