KOLEJNA NAGRODA GRAND PRIX DLA ZESPOŁU NOWINKA – NEW DANCE

image_pdfimage_print

KOLEJNA NAGRODA GRAND PRIX DLA ZESPOŁU NOWINKA – NEW DANCE

Niespełna miesiąc temu Zespół Taneczny NOWINKA – NEW DANCE wrócił z nagrodą Grand Prix z Polsko – Niemieckiego Festiwalu Tańca, a w miniony weekend po raz kolejny udowodnił, że nie zwalnia tempa. Zespół brał udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Babimoście, gdzie po raz kolejny zdobył najwyższą nagrodę Grand Prix.

Podczas Festiwalu zaprezentowane zostało 11 naszych choreografii. Wspaniałe dzieci i młodzież z Zespołu NOWINKA – NEW DANCE pokazały bardzo wysoki poziom artystyczny, który został doceniony przez jury. Wszystkie choreografie zostały nagrodzone. Poniżej prezentujemy wyniki:

– I miejsce – Smerfne Disco

– I miejsce – Silver Flash

– I miejsce – Happy Feat

– I miejsce – Alice New Generation

– I miejsce – Dance Army

– I miejsce – Mechanizm

– I miejsce – W świecie Nibylandii

– II miejsce – Rainbow

– II miejsce – N.A.S.A.

– III miejsce – Only You

– III miejsce – Fire

Podsumowaniem zmagań Festiwalowej rywalizacji jest docenienie wysokiego kunsztu artystycznego prezentowanego przez zespoły i przyznanie nagrody głównej Grand Prix Festiwalu za najlepsze choreografie, która podczas Ogólnego Festiwalu Tańca trafiła do Zespołu Tanecznego NOWINKA – NEW DANCE.

Serdecznie gratulujemy zdolnym dzieciom i młodzieży.

Dziękujemy Kierownik Zespołu – Manueli Mamys oraz instruktorce – Aureli Mierzejewskiej za przygotowanie naszych pociech do udziału w Festiwalu. „Wasza miłość do tańca jest wielka, ale miłość do naszych dzieci największa”.

Rodzice Zespołu Tanecznego NOWINKA – NEW DANCE