KONCERT DLA NAJBLIŻSZYCH

image_pdfimage_print

12 czerwca 2013 r. odbył się koncert pt. „Dla najbliższych” zorganizowany przez nauczycieli i uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej.

 

Rodzina to spokój, bezpieczeństwo, poczucie tego, że jesteśmy kochani. To oaza, w której może się schronić każdy człowiek. Rodzina to mama, tata, babcia, dziadek, ciocia i wujek…

Jak można wyrazić miłość, szacunek dla tych osób? Uczcić ich święto?

To właśnie rodzinie poświęcony był koncert pt. „Dla najbliższych” zorganizowany dnia 12 czerwca 2013r. przez nauczycieli i uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej.

Słowa powitania uczniowie klas III skierowali do Pana Wójta Bartłomieja Kucharyka, Pani Wicewójt Agnieszki Śnieg, Pani Dyrektor Przedszkola Zdzisławy Flens oraz Pani Dyrektor naszej szkoły Brygidy Koniecznej i wicedyrektor Pani Beaty Podkowińskiej.

Pani Brygida Konieczna powitała wszystkich zgromadzonych gości a szczególnie serdecznie dzieci, które już po wakacjach będą uczniami naszej szkoły. Następnie głos zabrał Pan Wójt, który przedstawił plany rozbudowy naszej szkoły.

Uczniowie klas prezentowali wybrane piosenki, wiersze i inscenizacje. Występy rozpoczęła klasa Ia, a zakończyła IIIb.

Występy dzieci urozmaiciły tańce zespołów: T-teens i Nowinki.

Pani Brygida Konieczna przyjęła serdeczne podziękowania od Pani Agaty trenerki zespołu T-teens za bezpłatne udostępnienie sali do ćwiczeń tanecznych i ogromną życzliwość.

Po części artystycznej goście oglądali wystawę prac plastycznych uczniów oraz podręczników i zeszytów uczniów klas pierwszych. 

źródło: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Przytocznej