KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY

image_pdfimage_print

Dnia 21.02.2014 roku w Gorzowie Wielkopolskim odbył się finał wojewódzki Konkursu Przedmiotowego – Przyroda

 

   Dnia 21.02.2014 roku w Gorzowie Wielkopolskim odbył się finał wojewódzki Konkursu Przedmiotowego – Przyroda.

   Uczeń klasy VIb naszej Szkoły Podstawowej Michał Śmigiel przeszedł z bardzo dobrymi wynikami przez wszystkie wcześniejsze etapy tego konkursu (szkolny i rejonowy) i zakwalifikował się do finału na jednym z czołowych miejsc. W samym finale uzyskał wynik na poziomie 72,5% co pozwoliło Michałowi na zdobycie tytułu finalisty. Dla Michała i naszej szkoły to duże osiągnięcie, ponieważ jest to pierwszy finalista od ponad dziesięciu lat. 

   Dyrekcja szkoły i nauczyciel przyrody dziękują Michałowi i jego rodzicom za poświęcenie i trud, jednocześnie gratulują i życzą dalszych sukcesów już na poziomie gimnazjalnym.


Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej