LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

image_pdfimage_print

Podajemy do wiadomości listę dzieci przyjętych do Przedszkola Gminnego Kasztanowa Kraina w Przytocznej na rok szkolny 2013/2014

 

Lp. Rocznik 2007

(6-latki)

Rocznik 2008

(5-latki)

Rocznik 2009

(4-latki)

Rocznik 2010

(3-latki)

1. Białecka Patrycja  Banaszek Iga  Arabczyk Lena Adamiak Liwia 
2. Buchholtz Mateusz Butkiewicz Wiktor Bigoraj Magdalena Chajduk Maria
3. Demkowicz Dominika Chodzińska Lena Buchholtz Magdalena Guźniczak Zuzanna
4. Dudek Maja  Ciebielska Zuzanna Głodkowska Federika  Jakubowski Michał
5. Fedorczuk Dawid Drzewiński Mikołaj Grocholewski Dominik Kaźmierczak Szymon
6. Filipiak Klaudia Fujak Wiktor Piotr Hacaś Małgorzata  Kisiel Wiktoria
7. Fujak Patrycja Furdyna Dominik Heba Kacper Kmieciak Hubert
8. Gorońska Oliwia Grocholewski Kacper Jokiel Julia Krajcer Iga
9. Hordyniec Gabriel Hordyniec Nikodem  Kaczorowski Olaf Kramm Julia 
10. Jakubowski Bartłomiej  Judkowiak Eryk Kochański Hubert Kucharyk Antoni 
11. Kolęda Michał  Kaczorowski Tobiasz  Korczyńska Hanna Kujawa Aleksandra 
12. Kołacz Patryk Kogut Oliwier Kowalska Zuzanna  Majchrzak Maria
13. Koszko Witaliusz Konieczna Martyna Kulisz Kamila  Majchrzak Oskar
14. Kowalczyk Krzysztof Kortyla Zuzanna  Maszoński Tymoteusz Marynowska Olga
15. Krzystyniak Karolina Krugiołka Miłosz Motowidło Błażej Okupska Malwina 
16. Kulig Filip Kwieciński Jakub Olechny Konrad  Pacan Marianna
17. Leśna Martyna  Lewko Maciej  Pastuszek Konrad  Piotrowska Hanna 
18. Macińska Pola Łankiewicz Rita Piasecki Piotr Jan Wałczyk Hanna
19. Majchrzak Miłosz Madej Oliwier  Puk Paweł Zbigniew Wrona Milena Anna
20. Motowidło Wiktoria Marynowski Filip Romanowski Mikołaj Żagiel Adrianna
21. Nowacki Bartłomiej Matusiak Alan  Różycki Igor 
22. Okińczyc Lena  Milczyński Mikołaj Rzepecki Kacper
23. Pietrzak Maciej  Moczyński Cezary Sobczak Emil 
24. Piotrowski Oliwier Moskwa Igor Soćko Katarzyna
25. Piórko Dominika Nowak Zuzanna Stępień Nikodem 
26. Pławsiuk Maja  Pawlikowski Miłosz  Szafrańska Blanka 
27. Poślednia Iga Piechowiak Tatiana  Tratwal Martyna
28. Poślednia Julia  Piórko Paula  Wilczyński Mateusz 
29. Poślednia Magdalena Presz Natan Żagiel Jakub
30. Racewicz Karol  Ryczek Julia Cebernik Hanna
31. Stanisławski Adrian Rymar Martyna  Mularski Filip
32. Ślifierski Eryk Soćko Urszula Wałczyk Mateusz
33. Wąchalski Aleksander  Strylewicz Julia 
34. Sławik Mateusz  Strzelewicz Filip 
35. Szudra Bartłomiej
36. Walczak Kalina
37. Woźniak Maja
38. Wrona Arkadiusz
39. Proniuk Klaudia

Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej