LUBIMY SIĘ BAWIĆ – JESIENNY TURNIEJ SPORTOWY

image_pdfimage_print

W przedszkolu ruch jest czymś naturalnym, dzieci w tym wieku nie trzeba namawiać do zabawy, skakania i biegania. Dlatego już od kilku lat jako stały element naszych działań organizujemy na hali zawody sportowe.

 

W przedszkolu ruch jest czymś naturalnym, dzieci w tym wieku nie trzeba namawiać do zabawy, skakania i biegania. Dlatego już od kilku lat jako stały element naszych działań organizujemy w hali zawody sportowe. W dzisiejszym  Jesiennym  Turnieju  Sportowym współzawodniczyły ze sobą drużyny: Motylki, Misie, Skrzaty, Biedronki i Muchomorki. Przedszkolaki uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych, min. sadzenie i zbieranie ziemniaków, zdmuchiwanie liści, krecik, skok po kamykach, zaprzęgi, wyścigi numerów, rzuty szyszką. Rodzice natomiast  po każdej konkurencji przyznawali punkty drużynom. Na zakończenie turnieju odbyła się parada a drużyny otrzymały w nagrodę soki i gry dydaktyczne ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy  Rodzicom za wsparcie, uczniom z klas VI z wychowawcą  p. Dorotą Kmieciak za pomoc w rozkładaniu sprzętu do kolejnych konkurencji.

źródło: Gminne Przedszkole „Kasztanowa Kraina” w Przytocznej