MALI LUDZIE O WIELKIM SERCU

image_pdfimage_print

Podziękowania z fundacji Radia ZET dla uczniów z kl. II a i III b

 

   W poniedziałek, 16.03.2015 r., do naszej szkoły dotarła niezwykła przesyłka. Jej zawartość była przeznaczona dla uczniów z kl. II a i III b oraz ich wychowawczyń. Wewnątrz znajdowały się podziękowania od pani Izabeli Szumielewicz „za pomoc i serce okazane dzieciom z wadami serca i wsparcie Fundacji Radia ZET w 2014 r.”  Pani dyrektor Brygida Konieczna wręczyła uczniom pięknie oprawione podziękowania oraz baloniki w kształcie serca. Pochwaliła za ich niezwykły gest.

  Przypomnijmy, wszystko zaczęło się w grudniu. Dzieci wpadły na niecodzienny pomysł. Podczas zebrania z rodzicami uczniowie wraz z wychowawczyniami zorganizowali kiermasz bożonarodzeniowy. Inicjatywa najmłodszych została przyjęta z entuzjazmem. Wokół „stoisk” gromadziły się tłumy. Największym zainteresowaniem cieszyły się pierniki upieczone i udekorowane przez uczniów kl. III b pod nadzorem ich rodziców. Oferta była jednak znacznie bogatsza. Wszyscy uczniowie wykonywani ozdoby z masy solnej i kartki świąteczne. Każdy angażował się jak tylko mógł.

   Jesteśmy wdzięczni wszystkim rodzicom za włączenie się w naszą akcję. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać 360 zł. Cała kwota została przelana na konto Fundacji.

Anna Materna