MECZ LECHA POZNAŃ ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW

image_pdfimage_print

W sobotę 25 kwietnia, pojechaliśmy na mecz piłki nożnej do Poznania.

W sobotę 25 kwietnia, pojechaliśmy z Panem Tomaszem Piotrowskim, Panią Jolantą Hałą oraz Panem Piotrem Więckowiczem oraz kolegami z Ośrodka Terapii Uzależnień- Anastasis ze Strych na mecz piłki nożnej do Poznania. Kibicowaliśmy drużynie Lecha Poznań, która grała ważny mecz ze Śląskiem Wrocław. Po zajęciu miejsc na stadionie, czekaliśmy do 20:30 na początek spotkania.

W pierwszej połowie nie padł żaden gol. Druga część meczu była o wiele ciekawsza. Lech Poznań dwa razy strzelił do bramki przeciwnika. Nie obeszło się bez małych komplikacji. W pewnym momencie jeden z sędziów przerwał spotkanie przez niekulturalne zachowanie kibiców Śląska Wrocław. Na szczęście po wielu upomnieniach gra została wznowiona.

Lech Poznań ostatecznie zwyciężył 2:0. Wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej z Wierzbna oraz Ośrodka Anastasis wrócili zmęczeni, ale zadowoleni. Mamy nadzieje, że nie był to nasz ostatni mecz piłki nożnej.