„MIEJSCE ODKRYWANIA TALENTÓW” PO RAZ TRZECI TRAFIA DO NOWINKI

image_pdfimage_print

Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie „NEW DANCE”, które wspiera działalność Zespołu Tanecznego „NOWINKA” w Przytocznej uzyskało w roku szkolnym 2013/2014 tytuł Miejsca Odkrywania Talentów przyznany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji przy Ministerstwie Edukacji Narodowej

 

   Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie „NEW DANCE”, które wspiera działalność Zespołu Tanecznego „NOWINKA” w Przytocznej uzyskało w roku szkolnym 2013/2014 tytuł Miejsca Odkrywania Talentów przyznany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji przy Ministerstwie Edukacji Narodowej. Tytuł ten świadczy o tym, iż nasza placówka przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

   To wyróżnienie już po raz trzeci trafia do Zespołu „NOWINKA”, ponieważ Stowarzyszenie działające w Skwierzynie otrzymało ten zaszczytny tytuł  już dwa razy. Warto zaznaczyć, iż jesteśmy jedynymi Stowarzyszeniami w Powiecie Międzyrzeckim, które zostało wyróżnione tytułem Miejsca Odkrywania Talentów.

   Jest nam szczególnie przyjemnie, że po raz kolejny nasze starania i działania w kierunku rozwoju dzieci i młodzieży w Przytocznej zostały docenione przez władze krajowe. Niewątpliwie do tych wszystkich sukcesów przyczynia się Kierownik Artystyczny Zespołu „NOWINKA”- Manuela Mamys, jak również wójt gminy Przytoczna- Bartłomiej Kucharyk oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury- Piotr Barski, którym wszyscy tancerze i rodzice składają serdeczne podziękowania za wkład włożony w ich edukację.

Przemysław Uss

Prezes Stowarzyszenia „NEW DANCE” w Przytocznej