MIKOŁAJ W KASZTANOWEJ KRAINIE

image_pdfimage_print

Od rana przedszkolaki pomimo tak zawiłej i niesprzyjającej aury pogodowej,  zastanawiały się ze swoimi Paniami, czy Mikołaj  będzie w stanie ich odwiedzić. 

 

     Od rana przedszkolaki pomimo tak zawiłej i niesprzyjającej aury pogodowej,  zastanawiały się ze swoimi Paniami, czy Mikołaj  będzie w stanie ich odwiedzić. Około godziny 9.30 kiedy zrobiło się nieco jaśniej rozległ się dzwonek.

     W drzwiach pojawił się gość w czerwonym kubraku z białą brodą i workiem pełnym podarunków. 

               Przyjechał, jest  Mikołaj z prezentami!!! –  wołały dzieci.

    Po krótkiej części artystycznej przygotowanej przez wszystkie grupy dla Drogiego Gościa, dzieci otrzymały słodkie prezenty i obiecały Mikołajowi, że przez cały najbliższy rok będą bardzo, bardzo grzeczne. Oprócz słodkich upominków  wszystkie grupy wiekowe otrzymały  zabawki.

     Mikołaj i wójt pamiętali także o dzieciach z oddziału przedszkolnego w Wierzbnie. Tu maluchy otrzymały zabawki i nowe wykładziny do sal przedszkolnych, które będą położone jeszcze w tym roku.

      Dziękujemy Radzie Rodziców i P. Marzenie Pacan za wsparcie finansowe na paczki. Natomiast Organowi prowadzącemu (Gmina Przytoczna) za doposażenie oddziałów w zabawki i pomoce dydaktyczne. Uśmiech, zdziwienie i okrzyki dzieci to najpiękniejszy sposób okazania wdzięczności. 

 

źródło: Przedszkole „Kasztanowa Kraina” w Przytocznej