MIKOŁAJ Z WIZYTĄ W KASZTANOWEJ KRAINIE

image_pdfimage_print

W tym roku na prośbę wychowanków z Kasztanowej Krainy Mikołaj złożył nam wizytę trochę wcześniej. 

 

   Miesiąc grudzień jest bez wątpienia dla wszystkich dzieci wyjątkowo miłym czasem. Niecierpliwie oczekują Mikołaja. Jest to postać, która wywołuje u naszych najmłodszych ogromną radość i uśmiech na twarzy. W tym roku na prośbę wychowanków z Kasztanowej Krainy Mikołaj złożył nam wizytę trochę wcześniej. Atmosfera od rana w każdej grupie była dość napięta, dzieci były podekscytowane sytuacją. Aby odznaczyć ten dzień od pozostałych przedszkolaki założyły czerwone mikołajkowe czapki, przystroiły pięknie sale.
   W momencie, kiedy na korytarzu rozległ się dźwięk dzwonka, w grupach zapanowała cisza, no bo przecież każdy chciał pokazać, że cały rok był super przedszkolakiem. Po przywitaniu gościa piosenką i wierszem, dzieci gromkim chórem poprosiły o prezenty. Mikołaj również otrzymał upominek.
   Kończąc spotkanie, gość złożył swój autograf i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Worek wyjątkowego gościa dzięki wsparciu Rady Rodziców był tak ciężki, że Mikołaj miał problem z uniesieniem go. Było bardzo miło i przyjemnie, wspólne spotkanie dostarczyło wszystkim mnóstwo wrażeń. 

Przedszkole Gminne 
„Kasztanowa Kraina”