MIKOŁAJKOWY KONCERT NOWINKI

image_pdfimage_print

W Mikołajkowym koncercie Zespołu Tanecznego „NOWINKA” z Przytocznej, udział wzięło 65 tanczerzy i pełne widownie zaproszonych gości.

     Nie milkną echa po piątkowym występie Zespoły Tanecznego „NOWINKA”, który towarzyszył we wspaniałym koncercie gwieździe estrady dziecięcej Majce Jeżowskiej. Tancerze jednak nie mieli czasu na odpoczynek. W dniu 19 grudnia 2013r.  Zespół „NOWINKA” z Przytocznej wziął udział w świątecznym koncercie dla szkół i przedszkola z terenu Gminy Przytoczna.

  W spotkaniu wzięło udział ponad 65-ciu tancerzy Zespołu „NOWINKA” z Przytocznej,  którzy na co dzień ćwiczą pod okiem instruktora i choreografa  Zespołu Pani Manueli Mamys.  To był pierwszy tak duży koncert oraz wielkie przeżycie dla tancerzy z Przytocznej, którzy nie zawiedli i pokazali, że po roku treningów są już w stanie przedstawić wspaniałe widowisko taneczne. Dzieci i młodzież zaprezentowały się w barwnych choreografiach oraz pięknych strojach, które dofinansowane zostały przez Urząd Gminy w Przytocznej. W tym miejscu po raz kolejny Stowarzyszenie „NEW DANCE”, wszyscy tancerze oraz rodzice składają serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Przytoczna Pana Bartłomieja Kucharyka za wsparcie jakie nam okazuje.

    Warto podkreślić, że grupy Zespołu „NOWINKA” z Przytocznej trenują i ćwiczą dopiero od września ubiegłego roku a część z nich dołączyła do naszej tanecznej rodziny zaledwie 3 miesiące temu. Jak na tak krótki okres czasu młodzi adepci tańca zrobili bardzo duży postęp i jak wskazują wyniki, ich ciężka praca jest doceniana na różnego typu krajowych i międzynarodowych festiwalach.  

   Zespół Taneczny „NOWINKA” składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za pomoc podczas koncertów oraz Dyrektorowi GOK- Panu Piotrowi Barskiemu za pomoc przy organizacji i nagłośnienie podczas przedsięwzięcia.

źródło: Manuela Mamys „NOWINKA”