MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

image_pdfimage_print

   

Wyniki Turniejów Powiatowych Szkół Podstawowych Piłki Ręcznej Chłopców i Dziewcząt

 

  29.01.2013r. w Bledzewie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

I miejsce zajęła SP nr 2 Międzyrzecz, II miejsce SP Bledzew. Nasza drużyna zajęła III miejsce i wystąpiła w składzie: Jakub Krzystyniak, Bartosz Sławik, Kamil Kulisz, Michał Trojanek, Jakub Cyfert, Kamil Sommerfeld, Filip Kisiel, Dawid Wyrwa, Dawid Dziobko, Kacper Czerniak. Opiekunem chłopców jest p. Paweł Dymel.

      Dnia 01.02.2013r. w w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Przytocznej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych Dziewcząt w Piłce Ręcznej. Organizatorem była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Przytocznej, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Bledzewa, III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Międzyrzecza, IV miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 z Międzyrzecza.

Awans do zawodów rejonowych SP Przytoczna. Zwycięski skład dziewcząt: Daria Jasińska, Martyna Szczepaniak, Daria Łazuka, Paulina Wilska, Natalia Żmijewska, Dagmara Jasińska, Natalia Nadolna, Paulina Kosikowska, Anita Kosikowska. Opiekun drużyny – p.Marek Korczyński.

źródło: Szkoła Podstawowa w Przytocznej