Moja mała ojczyzna

image_pdfimage_print

Tegoroczne Święto Niepodległości wprowadza w klimat setnej rocznicy odzyskania przez Polskę wolności w 1918 roku. Z tej okazji nasze Przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym na grafikę patriotyczną.

Kto Ty jesteś? Polak mały!

Tegoroczne Święto Niepodległości wprowadza w klimat setnej rocznicy odzyskania przez Polskę wolności w 1918 roku. Z tej okazji nasze Przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym na grafikę patriotyczną .
Konkurs został zorganizowany w ramach rządowego programu wieloletniego NIEPODLEGŁA  na lata 2017-2021.

11 listopada br. Przedstawiciele Kasztanowej Krainy wzięli udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Gorzowie Wlkp. Otrzymaliśmy indywidualne zaproszenie, ponieważ w  kategorii przedszkola, laureatką konkursu została
Kaja Piórko
( lat 6) z Przedszkola Gminnego w Przytocznej. Z rąk Wojewody Lubuskiego odebrała piękne i  wartościowe  nagrody (m.in. tablet)  dla siebie i Przedszkola ( projektor i zestaw edukacyjny MEN). Gratulujemy!

Przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne, dlatego nie zabrakło Nas również w czasie gminnych obchodów   tego wyjątkowego święta. Jednocześnie grupa Biedronek przygotowała prezentacje multimedialną „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Plik do pobrania: