NA WŁASNE KONTO

image_pdfimage_print

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Przytocznej zostało zakwalifikowane do udziału w Programie „NA WŁASNE KONTO”, koordynowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. 

 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Przytocznej zostało zakwalifikowane do udziału w Programie „NA WŁASNE KONTO”, koordynowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Projekt jest realizowany przy współpracy z bankami spółdzielczymi, Fundacją na Rzecz Rozwoju Wsi oraz specjalistami ze Szkoły Głównej Handlowej, a finansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.


W ramach programu 16 uczniów naszej szkoły w czasie ferii zimowych weźmie udział w dodatkowych lekcjach z przedsiębiorczości oraz ogólnej wiedzy ekonomicznej, pozna narzędzia ekonomiczne, umożliwiające im lepszy start w dorosłe życie. Zajęcia prowadzone będą przez parę nauczyciel – student. Koordynatorem programu w naszym gimnazjum jest mgr Anna Powązka-Słońska, która już w dniach od 30.11 – 02.12.2012r. w Warszawie weźmie udział w szkoleniu dla współprowadzących zajęcia.