„NOWINKA” W POLSACIE

image_pdfimage_print

„NOWINKA” zatańczy dla nas po raz kolejny w telewizji Polsat w programie GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC.

 

Zespół Taneczny „NOWINKA” w pierwszej połowie lutego brał udział w głównym castingu do III edycji telewizyjnego show Telewizji Polsat „GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC” w Warszawie. Aby wziąć udział w castingu zespół musiał przejść przez eliminacje. Do udziału w programie formację zgłosiła ich instruktorka – Manuela Mamys.

„NOWINKA” zaprezentowała przed jury formację Rock „n” Roll’a Sportowego – choreografię pt. „The Mask”. Spośród tłumu zespołów nasze dziewczęta wyróżniały się żółtymi garniturami, czarnymi krawatami i pomalowanymi na zielono twarzami. 

Jak zaprezentowała się formacja dowiecie się Państwo już 22 marca (piątek)  o godz. 20:00 oglądając na antenie Telewizji Polsat popisy naszych tancerek. Jest to po raz kolejny świetna reklama miasta i Województwa Lubuskiego, które sfinansowało wyjazd Zespołu, która emitowana będzie w całej Polsce.

Tuż po emisji programu będzie można oddawać swoje głosy codziennie przez tydzień do piątku (29.03.2013r.) do godz. 10:00 na Zespół Taneczny „NOWINKA” na portalu facebook pod linkiem: 

https://www.facebook.com/tylkotaniec/app_393930950633650 (można oddawać 10 głosów dziennie).