NOWINKA W TELEDYSKU MAJKI JEŻOWSKIEJ – IDĄ WAKACJE

image_pdfimage_print

Nad jeziorem w Lubikowie,  odbyło się nagranie teledysku do nowej piosenki Majki Jeżowskiej „IDĄ WAKACJE”. W teledysku udział wzięli  tancerze Zespołu „NOWINKA” działającego w Skwierzynie oraz Przytocznej, jak również ich rodzice i przyjaciele –  łącznie ponad 150 osób.  

 

     We wtorek 8 lipca na nowej plaży nad Jeziorem w Lubikowie  odbyło się nagranie teledysku do nowej piosenki Majki Jeżowskiej „IDĄ WAKACJE”. Taniec, akrobacje, zabawy to tylko część atrakcji jakie towarzyszyły nam podczas tworzenia klipu.  

     „NOWINKA” współpracuje  z Majką Jeżowską  już ponad 17 lat i jak zapewnia artystka na tym nie koniec. Zespół towarzyszy gwieździe podczas ważnych wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Dzięki udziałowi w koncertach dzieci i młodzież poznała wielu wspaniałych artystów.

    W teledysku udział wzięli  tancerze Zespołu „NOWINKA” działającego w Skwierzynie oraz Przytocznej jak również ich rodzice i przyjaciele –  łącznie ponad 150 osób.  Całość zrelacjonowała TVP Gorzów Wlkp. podczas programu Wakacyjny Flesz, który możemy oglądać pod linkiem:

 

http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/kultura-rozrywka-i-religia/wakacyjny-flesz/wideo/16072014-sladami-pomnikow-w-zaganiu-plaza-w-przytocznej-jak-spedzaja-czas-nad-woda-plazowicze-w-nierzymiu/16063009

 

    Była to inna forma promocji gminy niż zawsze a przede wszystkim we wspaniałym klimacie. Podczas nagrywania teledysku zachęcaliśmy również  plażowiczów i mieszkańców do bezpiecznego wypoczynku nad wodą. 

     Dziękujemy wszystkim naszym tancerzom oraz ich rodzicom , że pomimo wakacji potrafili się zmobilizować do treningów  i mogliśmy  razem wspólnie się  bawić.  Realizacja  nagrania teledysku nie byłaby również możliwa bez   pomocy dyrektora GOK Piotra Barskiego oraz zaangażowania i wsparcia wójta Bartłomieja Kucharyka, który osobiście  czuwał nad naszym bezpieczeństwem w łódce ratownika 🙂  Słowa uznania kierujemy również pod adresem Pawła Rękawieckiego, który uwiecznił  oraz zmontował nasze wakacyjne show.

 

 ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO KLIPU:

                                                                                                                Zespół Nowinka

{youtube}z4p4oq6mego{/youtube}