Nowy program dotacyjny dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych – warsztaty w Międzyrzeczu

image_pdfimage_print

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach przygotowujących do realizacji projektów w ramach nowego programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”. Spotkanie odbędzie się w Międzyrzeczu w dniach 3-4 czerwca br. w Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej.

By wziąć w nim udział wystarczy wypełnić zgłoszenie. Lista miejsc ograniczona.

Środki z programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych. Dlatego do udziału w warsztatach zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli tych instytucji

Program warsztatów obejmuje dwa dni. Pierwszy dzień zostanie przeznaczony na rozwój umiejętności budowania partnerstw oraz tworzenia wstępnych opisów własnych projektów przez uczestników szkolenia. Drugi dzień będzie dotyczył zagadnień partycypacji oraz animacji. Zainteresowani mogą wziąć udział w jednym lub w obu dniach szkolenia.

Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać na stroniehttps://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-bezplatne-warsztaty/ kliknąć nazwę miejscowości – Międzyrzecz i wypełnić otwierający się formularz.

Szczegółowe informacje o warsztatach można uzyskać pod adresem e-mail szkolenia@niepodlegla.gov.pl lub pod numerem telefonu 22 182 26 05.

Biuro Programu „Niepodległa”