ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW Z KASZTANOWEJ KRAINY

image_pdfimage_print

27 maja na boisku naszej szkoły odbyły się zabawy integracyjne z grupami „zerówkowymi” z przedszkola. 

 

   27 maja na boisku naszej szkoły odbyły się zabawy integracyjne z grupami „zerówkowymi” z przedszkola. Przedszkolaki miały okazję bawić się ze starszymi kolegami z klas pierwszych. Zabawy, w  jakich uczestniczyły dzieci, to m.in. chusta animacyjna, drabinki, rzut kaloszem do celu, hokej na pisku, skoki na piłkach, kręgle, przenoszenie wody czy tunele. Do wspólnej zabawy zachęcał nas dobry nastrój i wspaniała pogoda. Był to na pewno niezapomniany dzień pełen radości i wrażeń. Po zakończonych zabawach na dzieci czekała słodka niespodzianka – pyszne lody.
Dziękujemy przedszkolakom za wspólne zabawy.

   Do zobaczenia we wrześniu!

Wychowawczynie klas pierwszych
Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi
im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej