Oferta zajęć Gminnego Ośrodka Kultury

image_pdfimage_print

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy do korzystania z oferty zajęć przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury

 

 

 

Poniedziałek

 

–        Zajęcia taneczne dla dzieci w formacji T-teens –  godz. 17.oo

            ( sala na piętrze Domu Kultury)

            Instruktor – Agata Smoleń

 

       –    Kurs prawa jazdy – Szkoła Jazdy – Leon Kalota –  godz. 17.oo

 

 

 

 

Wtorek

 

–        Zajęcia taneczne formacji T-teens – grupa młodzieżowa – godz. 18.oo

           ( hala sportowa przy Gimnazjum)

            Instruktor – Aleksandra Nawrot

 

–        Spotkania Klubu Seniora ,,Feniks”-  co drugi wtorek – godz. 16.oo

           ( sala na piętrze Domu Kultury)

 

–        Zajęcia plastyczne i rzeźbiarskie  dla dorosłych – godz. 16.oo

           ( pracownia plastyczna Domu Kultury)

           Instruktorzy : Ewa Barska , Jerzy Kopeć

 

 

 

Środa

 

–        Kurs prawa jazdy  –  ,,Auto Start”- Bednarek – godz. 17.oo

 

–        Zajęcia taneczne dla dzieci w formacji T-teens –  godz. 17.oo

          ( hala sportowa przy Gimnazjum)

            Instruktor – Agata Smoleń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

Studio Piosenki

      – zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży – godz. 15.oo – 19.oo

        Prowadzi – Piotr Barski

 

 

       – Zajęcia plastyczne i rzeźbiarskie dla dzieci – godz. 16.oo

          ( pracownia plastyczna Domu Kultury)

           Instruktorzy – Ewa Barska, Jerzy Kopeć

 

      –  Zajęcia taneczne formacji T-teens – grupa młodzieżowa – godz. 16.30

         ( sala na piętrze Domu Kultury)

         Instruktor – Aleksandra Nawrot

 

     – Kurs tańca towarzyskiego – godz. 18.oo

          Instruktorzy  Klubu Tańca Towarzyskiego ,,Fantazja” w Skwierzynie

         ( sala na piętrze Domu Kultury)

 

     – Zajęcia aerobiku – godz. 19.oo

        ( sala na piętrze Domu Kultury)

        Instruktor: Aleksandra Nawrot

 

 

 

Piątek

     – Nauka gry na gitarze klasycznej – godz.14.oo

      ( sala na piętrze Domu Kultury)

        Prowadzi: Zdzisław Musiał