OFERTA ZAJĘĆ GOK

image_pdfimage_print

Gminny Ośrodek Kultury przedstawia ofertę zajęć zapraszając jednocześnie do korzystania z przygotowanej oferty.

 

Gminna Biblioteka Publiczna i kawiarenka internetowa

czynna od poniedziałku do piątku

od godz.11.00 do 17.00

PONIEDZIAŁEK
  • Zajęcia taneczne dla dzieci w formacji T-teens

godz.16.00-18.00, sala gminastyczna Szkoły Podstawowej

Instruktor – Agata Smoleń

  • Nauka gry na fortepianie

godziny ustalone indywidualnie

Prowadzi – Kamil Dziębowski – Akademia Muzyczna we Wrocławiu

  • Zajęcia Rzeźbiarskie

godz. 16.00 – 18.00, pracownia plastyczna Domu Kultury

Prowadzi – Jerzy Kopeć

  • Zajęcia taneczne zespołu NOWINKA

godz. 16.00 – 18.00, hala sportowa przy Gimnazjum

  • Kurs prawa jazdy – Szkoła Jazdy – Leon Kalota

godz. 17.00

WTOREK
  • Spotkanie Klubu Seniora „Feniks”

co drugi wtorek, godz. 16.00, sala na piętrze Domu Kultury

  • Zajęcia plastyczne i rzeźbiarskie dla dorosłych

godz.16.00, pracownia plastyczna Domu Kultury

Instruktorzy – Ewa Barska, Jerzy Kopeć

  • Studio piosenki GOK

godz.16.00 – 19.00

Prowadzi – Piotr Barski

  • Zajęcia Młodzieżowego Zespołu Muzycznego

godz. 17.00 – 19.00, scena Domu Kultury, co dwa tygodnie

Prowadzi – Daniel Okupski

  • Zajęcia aerobiku

godz. 19.00, scena Domu Kultury

Instruktor – Aleksandra Nawrot

ŚRODA
  • Kurs prawa jazdy – „Auto Start”- Bendarek

godz. 17.00

  • Zajęcia taneczne dla dzieci w formacji T-teens

godz. 16.00 – 18.00, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej

Instruktor – Agata Smoleń

  • Zajęcia taneczne zespołu NOWINKA

godz.16.00 – 18.00, hala sportowa przy Gimnazjum

  • Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

godz. 17.00, biblioteka – co dwa tygodnie

CZWARTEK
  •  Zajęcia plastyczne i rzeźbiarskie dla dzieci

godz. 16.00, pracownia plastyczna Domu Kultury

Instruktor – Ewa Barski, Jerzy Kopeć

  • Zajęcia aerobiku

godz.19.00, scena Domu Kultury

Instruktor – Aleksandra Nawrot

  • Zajęcia Młodzieżowego Zespołu Muzycznego

godz.17.00 – 19.00, scena Domu Kultury – co dwa tygodnie

Prowadzi – Daniel Okupski

  • Zajęcia muzyczne zespołu FENIX

Prowadzi – Bartłomiej Kucharyk

PIĄTEK
  •  Zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej – „Świetlica GOK”

godz.15.00 – 18.00, sala na piętrze Domu Kultury 

(gry, zabawy,Xbox, projekcje bajek i filmów)

  • Zajęcia rzeźbiarskie

godz.8.00 -14.00

Instruktor – Jerzy Kopeć

SOBOTA
  •  Nauka gry na gitarze klasycznej

od godz. 12.00, pracownia plastyczna Domu Kultury

Prowadzi – Zdzisław Musiał

  • Zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej – „Świetlica GOK”

godz.11.00 – 14.00, sala na piętrze Domu Kultury

(gry, zabawy, Xbox, projekcje bajek i filmów)