OGÓLNOPOLSKA GALA KONKURSU „MAM 6 LAT” W WARSZAWIE

image_pdfimage_print

11 kwietnia w Warszawie odbyła się finałowa Gala Konkursu „Mam 6 lat” z udziałem minister edukacji narodowej Krystyny Szumilas.

 

      11 kwietnia w Warszawie odbyła się finałowa Gala Konkursu „Mam 6 lat” z udziałem minister edukacji narodowej Krystyny Szumilas.

     Pani minister pogratulowała laureatom konkursu, uczniom i rodzicom z całego kraju oraz obecnym na gali kuratoriom oświaty i przedstawicielom lokalnych samorządów.

    Głównym celem konkursu „Mam 6 lat”, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jest wypromowanie najciekawszych działań rodziców w radach rodziców przedszkoli oraz szkół, ułatwiających przygotowanie i adaptację dzieci sześcioletnich do edukacji szkolnej. W II edycji konkursu ocenianych było aż 4607 prac! Galę zaszczyciły swoją obecnością Henryka Krzywonos oraz Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa. Uczestnikiem finałowej Gali była nasza uczennica Zuzanna Oszmian, której praca była najlepsza na poziomie regionalnym. Zuzi towarzyszyła mama, pani Dagmara Oszmian i dyrektor szkoły Brygida Konieczna. Podczas spotkania nasza uczennica otrzymała upominek oraz wpis na zaproszeniu od pani minister. Uroczystość miała miejsce w Centrum  Nauki Kopernika. Życzymy Zuzi dalszych sukcesów.