„REALIZUJEMY SWOJE MARZENIA”

image_pdfimage_print

26 kwietnia 2013 r. w hali przy Gimnazjum w Przytocznej odbyła się Olimpiada Sportowa pod hasłem „Realizujmy swoje marzenia”.

 26 kwietnia 2013 r. w hali przy Gimnazjum w Przytocznej odbyła się Olimpiada Sportowa pod hasłem „Realizujemy swoje marzenia”. Uczestnikami zawodów byli podopieczni domów pomocy społecznej, świetlic środowiskowych z terenu powiatu Międzyrzecz oraz uczniowie  szkół z terenu gminy Przytoczna.

Impreza rozpoczęła się od powitania uczestników oraz prezentacji drużyn, tj.: Punkt Filialny w Rokitnie przy SOSW w Międzyrzeczu, DPS Jasieniec, DPS Szarcz, DPS Skwierzyna, DPS Międzyrzecz, DPS Rokitno 58, Szkoła Podstawowa w Wierzbnie, Szkoła Podstawowa w Przytocznej, Gimnazjum w Przytocznej oraz DPS Rokitno 38. Rywalizacje odbywały się w kilku konkurencjach: skok kangura, kurczaki do zagrody, toczenie piłki rehabilitacyjnej slalomem, hokej, kapturki oraz kelner. Warto podkreślić, że w Olimpiadzie nie było przegranych. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

Organizatorem Olimpiady było Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Lśnienie” przy współpracy z Domem Pomocy Społecznej w Rokitnie nr 38.

foto: P. Jeske