RELACJA Z LUBUSKIEGO TYGODNIA SENIORA W PRZYTOCZNEJ

image_pdfimage_print

We wtorkowe popołudnie seniorzy spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury Przytoczna.
Ogromną niespodziankę sprawił pan Wójt Bartłomiej Kucharyk i Dyrekcja GOK zapraszając wszystkich seniorów na Koncert niespodziankę, który odbył się 20.10. br. Uroczystość otworzył p. Wójt występem artystycznym. To ogromny talent wokalny. Były to słynne polskie, włoskie oraz francuskie przeboje. Gośćmi specjalnymi spotkania byli: p. Helena Hatka – Senator RP oraz Marszałek województwa p. Stanisław Tomczyszyn.
Złożyli oni seniorom okazjonalne życzenia. Wielką niespodziankę sprawiła nam również delegacja z panią Joanną Wrona – opiekunką samorządu szkolnego Gimnazjum im. Jana Pawła II, która również złożyła szczere życzenia seniorom. Do śpiewów biesiadnych porwał wszystkich Zespół Ludowy „Pod Kasztanem” z Kapelą „Wujka Felka” z Templewa. Pełne humoru i werwy piosenki zachwyciły wszystkich. Wystąpiła również Ewelina Surma ze Skwierzyny. Na koniec wszyscy spotkali się w kawiarni przy kawie i ciastach. Był też pyszny tort sprezentowany przez p. Wójta.
Dziękujemy przede wszystkim p. Wójtowi – człowiekowi, który jest prawdziwym przyjacielem seniorów – nie tylko przy ich święcie, ale przede wszystkim na co dzień. Dziękujemy również Dyrekcji i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury za przygotowanie imprezy.

/-/ Antonina Tarnowska