SPOTKANIE OPŁATKOWE STOWARZYSZENIA GOSPODYŃ WIEJSKICH W ROKITNIE

image_pdfimage_print

Serdeczne życzenia, radosne rozmowy i łzy wzruszenia towarzyszyły uczestnikom spotkania opłatkowego, który 15 stycznia br. odbył się w rokitniańskiej świetlicy. 

 

   Serdeczne życzenia, radosne rozmowy i łzy wzruszenia towarzyszyły uczestnikom spotkania opłatkowego, który 15 stycznia br. odbył się w rokitniańskiej świetlicy. Organizatorkami tego pięknego i wyjątkowego wieczoru były Panie ze Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich. Swoją obecnością zaszczycili nas dostojni Goście: Ksiądz Kustosz Józef Tomiak, Ksiądz Marcin Kliszcz, Ksiądz Tomasz Duszczak, Wójt Gminy Przytoczna Pan Bartłomiej Kucharyk, Dyrektor GOK w Przytocznej Pan Piotr Barski, Sołtys Rokitna Pan Zbigniew Piekarski. Wspólne śpiewanie pięknych polskich kolęd jest nieodzownym akcentem każdego spotkania opłatkowego. Tak też było i tym razem, jednak wyraźny prym wiodły męskie głosy Księży i Pana Wójta, którzy zachwycili wszystkich swym majestatycznym wykonaniem przepięknej kolędy ,,O Gwiazdo Betlejemska’,  co oczywiście zostało nagrodzone  gromkimi brawami.

   W tej miłej, iście rodzinnej atmosferze był również czas na refleksję, podziękowania i podsumowanie 4-letniej kadencji ustępującego Zarządu.
Jak zgodnie podkreślili to uczestnicy spotkania – był to czas pozytywnych doświadczeń, wzajemnej życzliwości, bezinteresownej pomocy i nade wszystko owocnej współpracy. Nowo wybrany Zarząd z pewnością nie spocznie na laurach i będzie kontynuował, ulepszał i poszerzał działalność Stowarzyszenia.

Skład nowego Zarządu Stowarzyszenia:

1. Jowita Mikołajczak – Prezes
2. Wioletta Rzepa – Wiceprezes
3. Teresa Lipska – Skarbnik
4. Elżbieta Ilczuk – Sekretarz
5. Janina Pietrzak –Wilska – Członek
6. Renata Tarasiewicz – Członek

   W imieniu własnym, jak i ustępujących Członków Zarządu Stowarzyszenia, kieruję z wdzięcznością słowa podziękowania za wszelkie otrzymane dobro i każdy gest serdeczności WSZYSTKIM, którzy byli nam przychylni przez 4 lata kadencji.                                                     

Danuta Szczyszyk