SPOTKANIE WÓJTA Z WICEPREMIEREM

image_pdfimage_print

 

W sobotę (1 marca 2014), wójt Gminy Przytoczna spotkał się z wicepremierem, ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim. 

 

  W sobotę (1 marca 2014), wójt Gminy Przytoczna spotkał się z wicepremierem, ministrem gospodarki Januszem Piechocińskim. Plany inwestycyjne i rozwój gospodarczy gminy w najbliższym okresie, jak również w następnych latach, to główny temat rozmów. Zafascynowany przedstawionymi dokumentami, strategiami i planami rozwoju gminy wicepremier chciał osobiście i naocznie zobaczyć naszą gminę, aby dogłębniej poznać jej problemy i w miarę kompetencji wspomóc ich realizację.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji na Ukrainie i zwołanym przez premiera Donalda Tuska nadzwyczajnym spotkaniem, w ostatniej chwili odwołano przyjazd wiceszefa rządu do Przytocznej, który zaplanowano właśnie na sobotę o godz. 16.00. Wójt Bartłomiej Kucharyk zainteresował jednak Janusza Piechocińskiego sprawami naszej gminy, w związku z czym otrzymał zaproszenie do Warszawy na kontynuację rozmów. Wicepremier przyjął również zaproszenie wizyty w Przytocznej i obiecał, że na pewno do nas dotrze!